Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Most k Miliónom

 

 

Rozmýšľaš, čo to znamená "Most k Miliónom" ?
Rozhodne to neznamená rýchlu cestu k úspechu ani
zaručený návod "ako zbohatnúť."   Podelím sa s
tebou o to, ako sa postarať, aby peniaze, ktoré
už máš, sa nerozutekali do všetkých strán.
 
Ako hovorí jedno staroveké príslovie, v ktorom je ukrytá veľká múdrosť "Kto chodí s hlupákmi, zle pochodí", inak povedané ak chceš uspieť vo svojom živote a žiť život po ktorom túžiš, v prvom rade sa musíš začať stretávať (obklopovať) ľuďmi, ktorých spôsob uvažovania a konanie ťa bude posúvať vpred.
Stanov si cieľ a choď za ním. Každý, kto ťa nepodporí, nestojí za to aby patril do tvojho života, nezaslúži si
zdieľať s tebou tvoj úspech. Takto vytvoríš pevné základy, na ktorých môže stáť tvoj "Most k Miliónom".
 
Most k Miliónom, inak povedané tvoja  cesta k úspechu, začala v momente, kedy si sa začal obklopovať ľuďmi, ktorí niečo v živote dosiahli. Pre každého z nás úspech v živote predstavuje niečo iné. Zatiaľ čo pre niekoho je to finančná nezávislosť, veľa voľného času, spokojná milujúca rodina alebo šesťciferné sumy na bankovom účte, drahé auto, nech už je to čokoľvek.
 
Keď už máš základy tvojho mostu postavené, je čas určiť si čo skutočne chceš v živote dosiahnuť, napíš si to na papier a nalep si ho niekam, kde
ho budeš mať na očiach. Aby ti pripomínal, že musíš spraviť každý deň niečo,
čo ťa posunie bližšie k tvojmu  cieľu.
        
Nebuď v omyle, tak ľahké to ale nebude, je to  len začiatok, budeš musieť robiť ešte veľmi ťažké rozhodnutia. Je len na tebe, či ich dokážeš urobiť. Tie správne rozhodnutia spoznáš veľmi jednoducho. Mnohokrát sú to tie najťažšie rozhodnutia v našom 
živote, no zároveň tie najlepšie. Čím skôr sa ich naučíš robiť, tým skôr budeš žiť život, po ktorom túžiš.
            
 
Základy "Mostu k Miliónom" si už postavil, začal si stavať nosníky na ktorých bude stáť tvoj pevný most k životu, po ktorom tak túžiš.  Než pôjdeme ďalej, zamysli sa nad tým ako veľmi dôležité sú tieto nosníky. Zväčša ľudia, ktorí rýchlo zbohatli, vyhrali v lotérií ... veľmi rýchlo o všetko prišli. Prečo ?
 
            Pretože nemali žiadne nosníky pod svojim mostom. Netrvalo dlho a zosypal sa. Polož si otázku, ak už po čase začneš žiť život, po ktorom tak túžiš, chceš aby sa skončil rýchlejšie ako začal ? Ja teda nie, preto som sa rozhodol postaviť poriadne silné nosníky a kedykoľvek sa mi naskytne príležitosť postavím ďalší. Nosníky sú rozhodnutia  ktoré chránia naše peniaze vďaka ktorým dosahujeme ciele. 

            Keď sa posúvam vpred, nezatváram za sebou dvere, vždy nechávam množstvo dverí otvorených. Mám na mysli možnosti, možnosti príjmu, možnosť zamestnať sa, možnosť sa pridať k niekomu a dopomôcť mu tak otvoriť fungujúci biznis. Za možnosti pokladám všetko, čo mi prináša vedomosti alebo peniaze. 
 
Mal si firmu a spokojný život niečo sa udialo a o väčšinu si prišiel?  Aby si ochránil to, čo ti ostalo a nemusel začínať od nuly, musíš ísť napríklad do klasickej práce. Ak si zatvoril všetky dvere počas toho čo si pracoval ako zamestnanec, nevyžiadal si si svoje hodnotenia, odporučenia.... Skrátka nemáš zadné vrátka. Bude to veľmi ťažké. Ak si si však nechal zadné vrátka, máš istotu, že aj keď musíš ísť do práce, síce nezarobíš toľko ako keď si podnikal, no vždy 2-4x  viac ako väčšina. 
 
Chceš vedieť ako môžeš viac ušetriť aj keď sa tvoj príjem nezvýši ? 
 
Ako postaviť nosníky ktoré budú podopierať trvalo tvoj "Most k Miliónom"?
 
Mnoho iného ? 
 
 
 
Zašli kód QR7956 na E-mailovú adresu:
akozarobit.wbl@gmail.com  a celý článok
v PDF ti zašlem do 24h. 
 
TOPlist