Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

                                          

 Uchovávajte svoje dáta bezpečne, telefonujte bez odpočúvania a prácou na internete si zabezpečte okamžitý pasívnz príjem.  Kairos Technologies LTD bola založená v roku 2014 v Anglicku, podľa anglickej legislatívy a plne sa zameriava na vývoj a distribúciu produktov High-Secure ochrany. Produkty Kairosu sa neustále vyvíjajú, napredujú a prispôsobujú podmienkam súčasného života. Kairos Technologies zabezpečuje pri on-line službách bezpečné ukladanie dát a anonymitu klienta vo svete internetu.

 

      Rozmýšľate, ako zvýšiť svoj príjem? Ako získať pasívny príjem popri práci alebo len príležitosť zhodnotiť svoje finančné prostriedky? Spoločnosť KAIROS PLANET ponúka presne takéto možnosti a to súčasne. V dnešnej dobe každý z nás vlastní minimálne jeden stolový počítač či notebook. No málokto z nás využíva pamäť HDD naplno. Spoločnosť KAIROS  sa rozhodla vytvoriť pre svojich klientov, ako aj partnerov šifrované a veľmi bezpečné internetové služby, ktoré zároveň, ako partner môžeme využívať, šifrované e-maily, úložisko dát a  KAIROS PHONE, ktorý ponúka možnosť viesť šifrované hovory, ktoré nie je možné odpočúvať. A to vďaka tomu, že KAIROS PHONE nepoužíva SIM kartu. O službách, ktoré spoločnosť KAIROS ponúka sa dočítate na stránkach spoločnosti alebo vo svojom kabinete po registrácii.

 

        To čo je pre nás však najpodstatnejšie, spoločnosť KAIROS nám ponúka možnosť prenajať voľnú pamäť HDD v našom zariadení. Za prenájom voľnej pamäte nám spoločnosť KAIROS denne platí istú sumu odvíjajúcu sa od zakúpenej licencie. Spoločnosť KAIROS nám dáva možnosť prenajať od 15GB do 320GB, s tým súvisiac si zakúpiť licenciu od licencie Standard po licenciu Platinum. Na tejto stránke v časti "kúpa licencie" sa môžte o licenciách a ich cenách dozvedieť viac. Pri licencii Standard, kedy prenajímame  15GB a za ktorú platíme 125USD, nám spoločnosť bude denne platiť 0,80USD. Pri licencii Platinum, kedy prenajímame 320GB, nám spoločnosť denne platí za prenájom 19,02USD.  Licencie platia vždy 12 mesiacov  a náš zisk tvorí 150%. Približne za 5 mesiacov sa nám naša investícia do kúpy licencie vráti. A zvyšných 7 mesiacov tvorí náš zisk. Podmienkou je však, ako sa dočítate na tejto web stránke, po zakúpení si licencie, stiahnuť aplikáciu Kairos, nainštalovať ju do PC a následne musí bežať 10h denne, tak aby mala spoločnosť KAIROS prístup k prenajímanej pamäti.

 

        Nutnosťou zakúpiť si licenciu, sa spoločnosť KAIROS poistila, aby všetci jej partneri, teda tí ktorí prenajímajú pamäť HDD svojho zariadenia,  mali  aplikáciu KAIROS zapnutú 10h/denne, ako je to požadované v zmluvných podmienkach. Prirodzene, spoločnosť KAIROS nás nemôže nútiť mať zapnutú APP KAIROS 10h, no v takom prípade spoločnosť KAIROS nie je schopná poskytovať prístup k dátam, ktoré sú uložené na našom HDD. Zároveň nám nezaplatí plnú dennú sumu, ale podľa toho, ako dlho APP KAIROS bežala a KAIROS mal prístup k dátam na našom HDD, ktoré si tam uložili. Povedzme si pravdu, ak si licenciu zakúpime, určite si dáme záležať na tom, aby aplikácia bežala každý deň 10 hodín, ako má. Tak, aby sa naše peniaze vrátili čo najskôr.

 

        Dáta ktoré si KAIROS ukladá na náš HDD sú šifrované a nemáme k ním prístup. Zároveň ani KAIROS nemá prístup k dátam v  nášho PC, mnohý z nás majú vzdelanie IT, netrvalo by dlho  a na niečo také by sa veľmi rýchlo prišlo. Spoločnosť by tým pádom skrachovala. Záujmom každej spoločnosti je poskytovať služby a tovary, zároveň generovať zisk. Nie skrachovať.

 

    Zarábajte pasívny príjem a viac úrovňové marketingové bonusy. Od prvého dňa registrácie Vám umožníme zarobiť solídny príjem a začnete žiť tak, ako ste vždy chceli! Nepremárnite svoju šancu stať sa jedným z nás! Rozhodli sme sa podeliť sa s našou technológiu so všetkými, ktorí sa starajú o bezpečnosť na internete!

 

Náš cieľ: dôvernosť komunikácie!
    Našou prioritou je revolučná technológia a urobíme všetko, aby sme garantovali, že naše produkty dovolia každému zúčastnenému docieliť úspech v biznise. Vo výsledku to znamená zlepšiť kvalitu života!

Registrujte sa a staňte sa jedným z nás!

 

 


TOPlist