Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Časté otázky

MLM Bonus mesačný alebo ročný ? 

Bonusy z MLM v KAIROSE sú ročné teda jednorazové. Nejedná sa o mesačný bonus. Ak zaregistrujeme pod seba klientov, ktorí si zakúpia licenciu, dostávame jednorazový bonus v hodnote podľa toho, kde sme si daného partnera umiestnili. Záleží aj na tom, akú licenciu si partner, ktorého sme registrovali zakúpil. Od toho sa odvíja výška jednorazového bonusu, ktorý nám je vyplatený ihneď po kúpe licencie. 

 

Oplatí sa budovať MLM ? 

Rozhodne áno. Prvý rok môžeme využiť na získanie prvých dvoch vrstiev pyramídy. Následne to, ako si naši partneri ukladajú svojich partnerov už neovplyvníme. Preto, ak sa posúvame v MLM a dosiahneme hodnosť ako Consul máme 20% hĺbkový jednorazový bonus. V prvých dvoch vrstvách môžeme mať aj 100 partnerov, no vždy bonus bude 15% a 10% za druhú.

No ak máme hĺbkový bonus hoc len 10%, ale vo vrstvách 3-5 sa nám nachádza viac ako 200 partnerov náš výsledný bonus je vyšší, ako keď registrujeme všetkých partnerov priamo pod seba. 

 

Potrebujem ePayments na prevod peňazí ? 

Nie, nepotrebujete. Na účet KAIROS si môžeme zaslať peniaze po vygenerovaní faktúry jak z bežného účtu, tak z ktorejkoľvek internetovej peňaženky. KAIROS PLANET spolupracuje s ePayments bankou a teda ponúka rýchly a jednoduchý prevod v našom kabinete účtu na konto ePayments, ku ktorému máme kartu a vieme tak rýchlejšie a jednoduchšie využívať naše finančné prostriedky. 

 

Skutočne funguje KAIROS PLANET ? 

Na stránke KAIROS PLANET nachádzame informácie o zhodnotení a pasívnych príjmoch až 250%, čo samozrejmé nie je reálne. Ak si zakúpime licenciu, investované peniaze do licencie sa nám vracajú približne 5 mesiacov, a ďalších 7 mesiacov zarábame. Po prepočítaní náš zisk tvorí 150%. Musíme však podotknúť ak sa pustíte do MLM, aj keď sa jedná len o ročný bonus, ktorý môže mať hodnotu viac ako 250% zhodnotenia Vašej investície, podľa toho ako sme šikovní môžeme z MLM očakávať zhodnotenie v rade stoviek percent. 

 

Prečo nezarábam ? 

Na to aby ste zarábali, si musíte stiahnuť aplikáciu podľa návodu a denne ju spustiť na 10hodín. Ak to nedodržíte Kairos Vám bude platiť podľa toho, ako dlho ste svoj dátový priestor poskytovali KAIROSU.  Všetky tieto údaje, ako dlho bežal dnes počítač si môžete zistiť v nainštalovanej aplikácii KAIROSU, podľa návodu na inštaláciu APP  na tejto stránke. 

 

Môžem licenciu vrátiť ? 

Nie! Licencia je nevratná! 

 

Môžem si zmeniť licenciu z GOLD na PLATINUM ?  

Áno môžete. Aj keď si zakúpite malú  licenciu na skúšku, či skutočne funguje, neskôr si môžete dokúpiť aj vyššiu licenciu. Bohužiaľ to sa nezaobíde bez nejakých vedľajších poplatkov. Výška poplatkov závisí od toho, ako dlho sme už používali starú licenciu. Na základe toho nám KAIROS vygeneruje, koľko musíme doplatiť, ak chceme prejsť na vyššiu licenciu. 

 

TOPlist